Platform voor de interieurbouwbranche
’Tien jaar Binnenwerk, van harte!’

’Tien jaar Binnenwerk, van harte!’

Met deze jubileumuitgave viert Binnenwerk het 10-jarig bestaan als hét vakblad voor de interieurbouwmarkt. Koninklijke CBM feliciteert Binnenwerk en Louwers Mediagroep van harte met deze mijlpaal!

Groei volgt op krimp

Het vroeg moed en doorzettingsvermogen om te starten met een magazine tijdens de economische crisis die toen heerste. Ook meubelfabrikanten en interieurbouwers hebben destijds harde klappen gekregen, de helft van de werkgelegenheid in onze branche verdween. Het ledenaantal van CBM kelderde flink. Gelukkig is de stijgende lijn teruggekomen en zijn er vele trouwe leden bij CBM aangesloten, nu zo’n 500. 

Toekomst

Momenteel is de markt wat onzeker door de coronacrisis al neemt het vertrouwen van ondernemers toe. Consumenten
geven geld uit aan een mooie woonomgeving en ook de business-to-business markt laat vertrouwen zien in de toekomst en in onze mooie bedrijven. Er zijn bedrijven die hun nek durven uitsteken en investeren. Door juist nu te investeren in duurzaamheid en slimmer werken, kunnen bedrijven straks sneller profiteren van een aantrekkende markt. Maar hoe pak je dat aan?

Geen vraag is te gek

Elke ondernemer is een duizendpoot – maar je hoeft niet alles alleen te doen. Je kunt altijd aankloppen bij CBM. Wij adviseren ondernemers op de meest uiteenlopende gebieden. Voor CBM-leden zijn er geen extra kosten verbonden aan deze dienstverlening. Aarzel dan ook vooral niet om contact op te nemen. Geen vraag is ons te gek. Naast de uitgebreide individuele en collectieve dienstverlening, lobbyen wij in binnen- en buitenland om voor onze leden een zo goed mogelijk klimaat te creëren. En natuurlijk doen wij nog veel meer voor de branche:

  • We zorgen voor voldoende goed opgeleid personeel door vakopleidingen en samenwerkingsverbanden;
  • We begeleiden innovatieve projecten zodat onze leden toekomstbestendig zijn;
  • We bieden praktische hulp bij duurzaamheid en energiebesparing;
  • We bieden veiligheid in de branche door hulp bij RI&E en ondersteuning bij arbo-/milieuzaken;
  • We pleiten voor realistische lonen, arbeidsvoorwaarden, pensioen en cao;
  • We geven juridisch advies op alle denkbare vlakken;
  • We organiseren ledennetwerken door inspirerende events op gave locaties;
  • We bieden hulp bij alle andere vragen die je als ondernemer in onze branche kunt hebben.
  • En mochten wij het antwoord op je vraag niet meteen weten, dan kennen wij wel de weg er naar toe. 

"*" geeft vereiste velden aan

Stuur ons een bericht

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.